2019.04.23 9:22

UWAGA: Zastępcza komunikacja autobusowa Racibórz – Kuźnia Raciborska

Obrazek: żółty autobus
Logo Fundusze Europejskie Logo Rzeczpospolita Polska Logo PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Logo Unia Europejska

W związku z pracami prowadzonymi na rewitalizowanej obecnie linii kolejowej Chybie – Nędza/Turze od 23 kwietnia wprowadzamy zastępczą komunikację autobusową na wybranych odcinkach. Będzie ona obowiązywała do 28 maja. Aby maksymalnie usprawnić podróż w czasie obowiązywania zastępczej komunikacji autobusowej w wybranych terminach zamykane będą fragmenty linii. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi infografikami, które pozwolą sprawdzić zakres obowiązywania zastępczej komunikacji autobusowej na danym odcinku oraz termin jej obowiązywania.

Pociągi relacji Racibórz – Kuźnia Raciborska

Jeśli podróżujesz pociągami relacji Racibórz – Kuźnia Raciborska sprawdź na poniższej infografice lokalizację przystanków autobusowej komunikacji zastępczej.

Infografika mówiąca o zastępczej komunikacji autobusowej w kwietniu i maju dwa tysiące dziewiętnastego roku. Dotyczącej miejscowości: Kuźnia Raciborska, Nędza, Racibórz Markowice i Racibórz.

Dlaczego wprowadzamy autobusową komunikację zastępczą?

Uruchomienie autobusowej komunikacji zastępczej jest konieczne ze względu na prace, które prowadzimy obecnie na rewitalizowanej linii kolejowej Chybie – Nędza/Turze. Na stacjach kolejowych wymieniamy rozjazdy kolejowe oraz rozwieszamy sieć trakcyjną. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Mapka - prowadzone prace